top of page

Witamy na stronie "Biuro rachunkowe HOSSA" w Kępnie!


Witamy na stronie biura rachunkowego HOSSA!

Dla nas księgowość i sprawy rachunkowe to nie przykry obowiązek - to pasja i sposób na życie. "Cyferki" nie są nam straszne - lata doświadczeń na rynku ekonomii i rachunkowości nauczyły nas, że w każdej firmie sprawy księgowe muszą być prowadzone solidnie i rzetelnie. Dlatego też, naszą wiedzą na temat rachunkowości i prowadzenia biznesu, chcemy podzielić się także i z Twoją firmą.

Sprawy każdej firmy traktujemy indywidualnie, lecz z jednakowo profesjonalnym podejściem. Dlatego też, nie dysponujemy określonym cennikiem. Każdej firmie proponujemy indywidualną wycenę po uprzedniej konsultacji i krótkiej rozmowie, która pozwala określić przewidywaną ilość pracy i usług.

Nasze biuro mieści się w Kępnie, woj. wielkopolskie. Oferujemy konkurencyjne ceny i dojazd do klienta w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Zapraszamy klientów i firmy z Wrocławia, Oleśnicy, Ostrzeszowa czy Kalisza.

Chcemy poznać się bliżej! Napisz na kontak.hossa@gmail.com lub zadzwoń +48 696 34 34 43 i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

#biuro #księgowe #księgowość #rachunkowe #rachunkowość #kępno #wrocław #syców

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page